Bize Ulaşın

Hakkımızda

Öncelikli misyonumuz misafirlerimize en güvenilir ve hayallerindeki tatili yaşatmaktır.

Dürüstlük, Güven, Kalite ve en önemlisi Misafir memnuniyetini ilke edinerek, sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine karşılamak amacıyla sizlere sunuyoruz. Sizlere tatiliniz boyunca 7/24 hizmet sunar.

Yeni normal hayat düzenine geçtiğimiz şu günler eski alışkanlıkları ve rutinleri tekrar gözden geçirmeyi sağladı. Birçok davranış değişikliğine sebep olan bu yeni düzen, insanlara öncelikli tercihin hijyen ve izole olması gerektiğini edindirdi. Bu yeni kazanımlar elbette tatil tercihlerini de etkileyerek tatil seçiminde öncelikli olarak temassızlığı ve izole olmayı ön plana çıkardı.

Kurumumuzun var oluş temelleri arasında olan güven ve müşteri memnuniyeti değerleri bizi bu normal sürece daha avantajlı bir şekilde hazır olmamızı sağladı. Konseptimiz itibariyle kişiye ve aileye özgü hizmetlerimiz sizi izole bir tatil yapmak adına en uygun şekilde hazırlandı.

Temassız, izole, sosyal mesafe ve hijyen kaygısı olmadan daha özgür bir alanda tatil yapmak isteyen tüm insanlar için villalarımız hazır. Kafa karıştıran otel yıldız kategorileri, belli saatlerde giriş-çıkış yapılan havuzlar, aynı anda onlarca kişiyle yapmak zorunda olunan kahvaltılar, sadece sessizlik için ekstra para ödenen lüks odalar olmadan sadece size ve sevdiklerinize en kaliteli tatili yaptırmak için Yaman Villa hizmetinizde. Her şeyin sadece sizin kullanımınızda ve isteğinizde olduğu bu özgür tatil ortamını sizlere sunmaktan sevinç duyuyoruz.

Düşlediğiniz Tatili yaşamak için YAMAN VILLA ile tanışın.

Fırsatlardan Haberdar Olun!

Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.