Bize Ulaşın

Kiralama Sözleşmesi

Kiralama amaçlı sözleşme

1)  Eve girişte ilgili kişiye veya ev sahibine depozito ödemesi yapılmalıdır. Villadan çıkışta ev sahibi ya da ilgili kişi tarafından yapılacak kontrolde eğer bir hasar varsa, bu hasar ücretini müşteriden talep etme hakkı saklıdır.

2)  Kalan ödeme eve girmeden evvel peşin olarak ödenir. Yetkili kişiye ödeme yapılmadan eve giriş yapılamaz.

3)  Eve giriş saatleri 15:00 – 16:00 arası (Temizlik sebebi ile) , evden çıkış saatleri ise kesinlikle saat 10:00’a kadardır. Bu saat dilimleri, müşterinin ev sahibinin onayını alması ile evin müsaitlik durumuna bağlı olarak değiştirebilir.

4)  Evle ilgili bir sorun olduğu taktirde, ilgili kişi veya ev sahibi bu sorunu gidermekle yükümlüdür. 

5) Tüm evlerimizde mevcut bulunan ve mal sahipleri tarafından yaptırılmış olan olası deprem, yangın, su baskını, doğal afet  vs. her türlü sigorta, evde konaklayan misafirleri kapsamamaktadır. Evde konaklayan misafirlerin hayat, sağlık ve hırsızlık sigortaları gibi kişisel sigortalarını yaptırmaları tavsiye edilir.

6) Evde, yukarıda belirtilen kişiler haricinde ekstra kişilerin konaklaması yasaktır. Evin tanımında belirtilen maksimum kişi sayısından fazla kişinin konakladığı tespit edilirse, ev sahibinin / ilgili kişinin bu kişileri evden çıkarma yada ek ücret isteme  hakkı bulunmaktadır.

7) Müşteri tarafından iptal edilen rezervasyonlar giriş tarihinden en az 30 gün önce bildirilmesi gerekir. Bildirilmediği takdirde kalan meblağı aşağıdaki gibi tahsil etme yoluna gider;

30-15 gün önce yapılan iptallerde kalan ücretin %50’si tahsil edilir ve kapora iade edilmez.

14- 0 gün arası yapılan iptallerde kalan ücretin %100’ü tahsil edilir.

Müşteri eve girdikten sonra herhangi bir sebepten evden ayrılırsa kesinlikle ücret iadesi yapılmaz.

8) İhtilaf olduğu takdirde anlaşmazlığın çözülmesi için Fethiye Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

9) İşbu sözleşme 9 (dokuz) madde ve REZERVASYON FORMU doldururken onaylaması durumunda tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

Yola çıkmadan önce mutlaka okuyunuz :

  • Yola çıkmadan önce Yol tarifi bilgilerini bir haritada ya da internet üzerinden kontrol ediniz. Size yardımcı olmamız açısından yaptığımız bu tariften dolayı çıkabilecek sıkıntılardan ya da zararlardan sorumlu değiliz.
  • Yola çıkmadan 1 gün önce mutlaka bize yola çıkacağınızı haber veriniz.
  • Yola çıkmadan önce  Sözleşme, Seyahat Belgesi ve Krokinin bir yazıcı çıktısını mutlaka yanınızda bulundurun.
  • Sizden Depozito, Elektrik, su . vs. gibi giderler talep edilmeyecektir. Bu giderler ücrete dahildir. Ancak villa çıkışında yetkililerimiz tarafından yapılacak kontrolde hasar görmüş bir eşya ya da materyal var ise Yaman Tatil Villaları yada villa sahibi bunu sizden talep edebilir. (Villaya ilk girdiğinizde ya da ilk gün mutlaka eşyaları kontrol ediniz. Gözünüze çarpan bir kırık dökük vs… eşya ya da materyal varsa bize ya da ilgili kişiye not aldırınız ya da bildiriniz)
  • Tatiliniz süresince Aktiviteler, Turlar, Gezilecek yerler veya araç kiralama ile ilgili bizlere her zaman danışabilirsiniz. Size gerekirse bir tatil programı hazırlayabilir, aktiviteler için rezervasyonlar yaptırabiliriz.
  • Eve giriş saatiniz normal şartlarda saat 14:00’ tür. Ancak evi size temiz teslim edebilmemiz için bize 3-4 saat temizlik süresi vermeniz gereklidir. (Sizden önce müşteri çıkışı olduğundan) Evden çıkış saati ise kesinlikle saat 10:00’a kadardır. Bu saat dilimleri, müşterinin ev sahibinin onayını alması ile evin müsaitlik durumuna bağlı olarak değiştirebilir.

Kiralama Bilgileri

 

Önemli Not:  Müşteri villaya girişten en az 1 gün öncesinden arayıp geliş saatini bildirmesi gereklidir. Aranmadığı takdirde meydana gelecek olan sorunlardan firma veya irtibat kişisi sorumlu değildir.

Önemli not:

Lütfen tatiliniz süresince konakladığınız evde gereksiz yere enerji sarfiyatı yapmayınız. Özellikle evde olunmayan dönemlerde klimaların açık bırakılması hem yangın ihtimalini ortaya çıkarmaktadır hem de doğaya karşı işlenen büyük bir suçtur.

Fırsatlardan Haberdar Olun!

Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.